مددکاری اجتماعی

تعریف نهایی مددکاری اجتماعی

فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی نسخه نهایی تعریف مددکاری اجتماعی را جهت تصویب در مجمع عمومی اعلام کرد. به گزارش خبرنگار پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران و به نقل از : وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی، کمیته اجرایی این فدراسیون که در فروردین سال گذشته پیش نویس تعریف مرجع مددکاری اجتماعی را برای نظرخواهی از متخصصین سراسر جهان پیشنهاد کرده بود نسخه نهایی این تعریف را بر خروجی وبسایت خود قرار داده است. بنا بر اعلام این کمیته، این تعریف پس از تصویب در مجمع عمومی دوسالانه تا اطلاع ثانوی به عنوان تعریف مرجع این حرفه خواهد بود.

روز جهانی مددکاری اجتماعی در سال 2014

روز جهانی مددکاری اجتماعی را به تمامی مددکاران اجتماعی تبریک عرض می نماییم.

روز جهانی مددکاری اجتماعی که هر ساله در سومین سه شنبه ماه مارس برگزار می گردد امسال در روز ۱۸ مارس مصادف با ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ با موضوع ”ارائه راه کارهای مددکاری اجتماعی برای حل بحرانهای اجتماعی و اقتصادی” برگزار خواهد شد.

 

پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران

این روز می تواند فرصتی باشد به منظور نشان دادن و برجسته کردن نقش مددکاران اجتماعی در کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی، که از موضوع های مورد بحث در جامعه ما نیز می باشد.

 

 

 

 

 

کنفرانس انجمن مددکاران اجتماعی سنگاپور

انجمن مددکاران اجتماعی سنگاپور به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی کنفرانسی با موضوع “Harnessing Strengths, Building Resilience” و با عناوین زیر در برگزار می نماید:

.Best practices in social work practice with children: learning by doing-
?The Strengths Perspective: What’s the Big Deal-
Uncovering Strength and Resilience in Grief-

زمان: ۱۸ مارس ۲۰۱۴
مکان:سنگاپور-هتل کانکورد
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این انجمنوب سایت این انجمن مراجعه فرمایید.