فراخوان برای ترجمه پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی

فراخوان برای ترجمه پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی

فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی از همه اعضای خود خواست تا پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را به زبانهای خود ترجمه کنند و در اختیار سایت این فدراسیون قرار دهند.

به گزارش خبرنگار پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران و به نقل از :وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران- فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی این بار سه ماه زودتر، پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را رونمایی کرد. همه ساله سومین سه شنبه ماه مارس به عنوان روز مددکار اجتماعی نامیده می شود که این روز در سال ۲۰۱۵ برابر ۱۷ مارس و مصادف با ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ خواهد بود.

عبارتی که از سوی فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی به عنوان شعار اصلی این روز اعلام شده “ارتقاء شأن و ارزش انسانها” ست که مطابق با دومین ستون دستور کار جهانی مددکاری اجتماعی و توسعه اجتماعی است.

بنا بر اعلام وبسایت رسمی این فدارسیون، مقرر شده تا در سال جدید پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی به زبانهای مختلف ترجمه و در این وبسایت به نمایش درآید. بنابراین طی فراخوانی از کلیه کشورها خواسته شده تا متن رونمایی شده را به زبان کشور خود ترجمه و به سایت فدراسیون ارسال نمایند.
این فدراسیون همچنین اعلام نموده است که ترجمه هایی که از سوی افراد حقیقی ارسال می شود باید به تأیید انجمن ملی مددکاری اجتماعی عضو فدراسیون رسیده باشد.

تاکنون علاوه بر ترجمه انگلیسی، ترجمه های آلمانی و عربی این پوستر در وبسایت فدراسیون درج گردیده است.


آمار و اطلاعات

بازدید امروز :178
بازدید دیروز :292
این هفته :1168
این ماه :6704