اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران و به نقل از  روابط عمومی اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر با محوریت خانواده پایدار، سبک زندگی سالم و ارتقاء سلامت در اردیبهشت ماه سال 1394 در تهران برگزار می شود.این کنگره با حضور اساتید، پژوهشگران داخلی و خارجی برگزار می گردد.

به گزارش خربنگار پرتال مددکار  اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر با محوریت خانواده پایدار، سبک زندگی سالم و ارتقاء سلامت در اردیبهشت ماه سال 1394 در تهران برگزار می شود.این کنگره با حضور اساتید، پژوهشگران داخلی و خارجی برگزار می گردد.

علاوه بر داوری و ارائه مقالات، بخش پوستر، بخش نمایشگاه، بخش کارگاه ها و سخنرانان کلیدی مباحث مختلف را بیان می دارند کلیه مقالات که توسط کمیته داوری پذیرفته شوند در مجله علمی و پژوهشی به صورت تمام متن چاپ می شود و به برترین مقالات جوایز ارزنده اعطاء خواهد شد.

گفتنی است این کنگره با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) و مشارکت سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، وزارت آموزش و پرورش، بنیاد کمیته انقلاب اسلامی، وزارت کشور و سازمان بهزیستی برگزار می گردد.

جهت ارتباط با کنگره و ارائه مقاله از سایت congress.emdad.ir دیدن فرمایید.

اولین کنگره ملی مشاوره خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر برگزار می‌شود

مهدیه
سلام مقالاتی که روز کنگره ارائه دادیم همه در مجله علمی پژوهشی چاپ میشود؟