چهارمین کنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای برگزار می‌شود

چهارمین کنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای 19، 20 و 21 آبان 1394 در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

چهارمین کنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای برگزار می‌شود به گزارش پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در پی برگزاری موفق سه دوره قبلی کنفرانس حوادث رانندگی و جاده‌ای دست‌اندرکاران دانشکده فنی دانشگاه تهران قصد دارند با هدف کاهش تلفات و حوادث رانندگی و جاده‌ای، افزایش اطلاع‌رسانی و آموزش، بررسی راهکارهای افزایش ایمنی مسیرهای درون و برون‌شهری، شناسایی نقاط پرتصادف و اقدام برای ایمن‌سازی آنها و بهبود کیفیت فنی خودروها چهارمین دوره این کنفرانس را برگزار نمایند.

 در این کنفرانس دکتر محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران به عنوان رییس عالی کنفرانس، دکتر محمود کمره‌ای رییس پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به عنوان رییس کنفرانس و دکتر کامبیز بهنیا سرپرست گرایش راه و ترابری و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به عنوان دبیر کنفرانس فعالیت می‌کنند.

ارائه سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات مدعوین ویژه، برگزاری نشست‌های تخصصی، برپایی کارگاه‌های آموزشی، برپایی نمایشگاه تخصصی جانبی 3روزه و‌ انتشار مقالات ارائه شده در همایش تعدادی از برنامه‌های چهارمین کنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای را تشکیل می‌دهد.

قابل توجه است که برای اولین بار در این همایش برای مددکاران اجتماعی در بخش مقالات، پنل ها و کارگاه آموشی نقش قایل شده اند.

برای دریافت برنامه زمانی چهارمین کنفرانس حوادث رانندگی و جاده ای لینک کلیک نمائید.

چهارمین کنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای برگزار می‌شود