تقدیر از پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی در همایش ملی مددکاری اجتماعی

تقدیر از پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی در همایش ملی مددکاری اجتماعی

به گزارش خبرنگار پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران - طبق روال هر ساله همزمان با ولادت حضرت علی (ع) و روز ملی مددکار اجتماعی در ایران، انجمن مددکاران اجتماعی ابران با همکاری و مشارکت سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی اقدام به برگزاری همایش ملی، پیرامون رویکردها و سیاست های جدید در حوزه مددکاری اجتماعی و تقدیر از انجمن های فعال در این حوزه نمود.

در سال جاری این همایش با موضوع "مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی" در روز دوشنبه مورخ ۲۸ فروردین ۹۶ در ، مجتمع ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز تهران برگزار گردید.

دکتر سیدحسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایراندر ابتدای این مراسم که با حضور مسئولان سازمان ها و نهادها ،دانشگاهیان و افراد فعال در حوزه مددکاری اجتماعی صورت گرفت، دکتر سیدحسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ضمن خیر مقدم به مهمانان از اهمیت و توجه به رویکردهای جدید حرفه مددکاری بویژه موضوع مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی سخن گفت همچنین پیرامون چشم‌اندازهای این انجمن در آینده سخنرانی نمودند.
 
در ادامه با حضور مسئولین کشوری در حوزه های مرتبط، از افراد و مراکز فعال در قلمروی فعالیت مددکاری اجتمایی در ایران تقدیر به عمل آمد.

بر همین اساس از سید محمد حسین جوادی مدیر پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران به دلیل تلاش در جهت توسعه مددکاری اجتماعی در فضای مجازی در کشور،  قدردانی صورت گرفت.

میهمانان ویژه این همایش،شهین دخت مولاوردی معاون امور زنان ریاست جمهوری، دکتر محسنی بند پی رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر الفت معاون امور اجتماعی قوه قضائیه، نمایند یونسکو در ایران و جمعی از اساتید دانشگاه و مدیران حوزه های اجتماعی کشور بودند. 


آمار و اطلاعات

بازدید امروز :80
بازدید دیروز :329
این هفته :1171
این ماه :4300