ششمین همایش سراسری آسیب های پنهان با محوریت زیست دانشجویی در سنندج برگزار شد

ششمین همایش سراسری آسیب های پنهان با محوریت زیست دانشجویی در سنندج برگزار شد

به گزارش خبرنگار پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی، دبیر علمی این همایش، سیدحسن موسوی چلک عنوان کرد: این همایش با محوریت «زیست دانشجویی» برگزار می شود، افزود: ششمین همایش ملی آسیب‌های پنهان در محورهای دانشجو، مشکلات عاطفی (افسردگی، اضطراب، خودکشی) و آسیب‌های اجتماعی؛ دانشجو، پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان ها و آسیب‌های اجتماعی؛ دانشجو، رسانه، شبکه‌های اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین از دیگر محورهای این همایش می‌توان به دانشجو، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، دانشجو، زندگی خوابگاهی و آسیب‌های اجتماعی؛ دانشجو، هویت دانشجو و آسیب‌های اجتماعی؛ دانشجو، روابط نامتعارف و آسیب‌های اجتماعی؛ دانشجو، وندالیسم و آسیب‌های اجتماعی و دانشجو، روایت تجربه زندگی دانشجویی و آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد.

دبیر کمیته علمی ششمین همایش ملی آسیب‌های پنهان تصریح کرد: در این همایش سعی بر آن است که بررسی کنیم چگونه می‌شود از آسیب‌های اجتماعی در قشر دانشجو پیشگیری کرد و یا اگر به دلیلی دانشجو درگیر آسیب‌های اجتماعی شد مداخلات و حمایت‌های اجتماعی چگونه باید باشد.

شایان ذکراست 111 مقاله به دبيرخانه همايش ارسال شده است كه از اين تعداد 14 مقاله در قالب سخنراني و 23 مقاله نيز در قالب پوستر ارائه شد.

موسوی چلک در پایان یادآور شد: ما معتقدیم برگزاری این همایش فرصت‌های خوبی را ایجاد کرده تا یافته‌های جدید در حوزه زیست دانشجویی جمع آوری شود و بدون شک این یافته‌ها در برنامه‌ریزی‌های مرتبط با حوزه زیست دانشجویی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گفتنی است:در این همایش 10 مورد از سخنرانی‌های پذیرفته شده ارائه شد و 2 پنل پنج نفره با حضور اساتید دانشگاه ها و برخی از مسئولین کشوری و استانی برگزار گردید.

علاوه بر موسوی چلک، دکتر حمید رضامجردی، رییس جهاد دانشگاهی واحد کردستان، دکتر مهدی فیض، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، دکتر قنبری، قائم مقام معاون فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سخنرانان اصلی این همایش بودند.
همچنین دکترسیدمحمدحسین جوادی عضو هیات مدیره انجمن مددکاران ایران ومدیر پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی سخنرانی پیرامون دانشجو، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی درپنل تخصصی ارایه نمودند.

مقالات برگزیده این همایش درپرتال تخصصی نمایه خواهد شد.

ششمین همایش سراسری آسیب های پنهان با محوریت زیست دانشجویی در سنندج برگزار شد

ششمین همایش سراسری آسیب های پنهان با محوریت زیست دانشجویی در سنندج برگزار شد


آمار و اطلاعات

بازدید امروز :55
بازدید دیروز :331
این هفته :1723
این ماه :7769