مهارت بازآموزی‌ های مورد نیاز دراردو ها

مهارت بازآموزی‌ های مورد نیاز دراردو ها

شما مرتب باید مهارت‌های امدادی را که در دوره‌های آموزشی فرا گرفته‌اید را تمرین و تکرار کنید تا به‌خوبی ملکه ذهنتان شود و بر آن مسلط باشید. اگر می‌خواهید در وضعیت بحرانی با خونسردی و تسلط کامل بر اعصاب خود به امدادرسانی بپردازید لازم است بارها و بارها خود را در موقعیت مشابه قرار دهید و تمرین کنید.

قبلا هم اشاره شد که اتفاقا در مورد برگزاری دوره‌های بازآموزی امداد در اردوها از سرپرستان خود توقع داشته باشید و به آن‌ها یادآور شوید که چنانچه این موضوع را در برنامه‌های اردو لحاظ نکرده‌اند حتما جایی برای آن باز کنند. خودتان هم از خلاقیت و ایده‌های ذهنی‌تان کمک بگیرید و فکر کنید چگونه می‌توان در اردو مهارت‌های امدادی را با یکدیگر تمرین کرد. این تمرین‌ها و بازآموزی ها را بسیار جدی بگیرید. نگویید که چون به اردو آمده‌اید و در سفر هستید فقط برنامه‌های تفریحی داشته باشید.

اساتیدی که برای آموزش به اردو دعوت می‌شوند سرشار از تجربه و اطلاعاتی هستند که به‌سادگی نمی‌توانید آن‌ها را در جای دیگر کسب کنید. فرصت‌ها را در اردو غنیمت بشمارید. به این فکر کنید که اگر مهارت‌های امدادی را خوب ندانید و به آن‌ها مسلط نباشید در لحظه‌ای که به آن نیاز دارید نمی‌توانید سریع و دقیق اقدام کنید.

درحالی‌که دیگران شما را به‌عنوان یک عضو هلال‌احمر می‌شناسند و انتظار دارند بتوانید بهتر از دیگران دست به کار شوید. پس دوره‌های بازآموزی را بسیار جدی بگیرید.


آمار و اطلاعات

بازدید امروز :55
بازدید دیروز :331
این هفته :1723
این ماه :7769