جوانان و فعالیت های بشر دوستانه

خاطره ای از زلزله آذربایجان و معرفی یک جوان موفق

21 مرداد ماه 1391 سالروز وقوع زلزله آذربایجان شرقی است. زلزله ای که سه شهر ورزقان، هریس واهر را لرزاند . تعدادی از هم وطنان عزیزمان را در این زلزله از دست دادیم. عده زیادی دچار مصدومیت شدند. زنان زیادی بی سرپرست شدند و تعدادی از کودکان هم طعم تلخ یتیمی را چشیدند.

در اردو با طبیعت چگونه رفتار میکنید؟

هرکدام از اردوهای دانش آموزی ودانشجویی در یک موقعیت خاص جغرافیایی و طبیعی برگزار می‌شود. گاهی در نزدیکی دریا هستید، گاه در دل کویر و گاهی هم به جنگل می‌روید، ممکن است در هوایی گرم‌وخشک باشید یا سرد و برفی. ممکن است برای رسیدن به مکان برگزاری اردو چندین روز در راه باشید از بندرعباس تا شمال کشور بروید، از اهواز حرکت کنید، از جاده‌ها و شهرهای مختلف بگذرید تا به مشهد برسید. تبریز سوار خودرو شوید و آن‌قدر شهر و جاده پشت‌سر بگذارید تا به قشم برسید. یا ممکن است تنها چندساعتی را بپیمایید تا به یکی از باغات خوش آب‌وهوا یا مکانهای تاریخی شهر خود برسید.

تفاوت اردو با سفرهایی که با خانواده می روید

بسیاری از شما ممکن است سفرهای خوب و خوشی را با خانواده و دوستانتان تجربه کرده باشید. شاید به مکانی که قرار است اردو در آن برگزار شود بارها سفر کرده باشید و هیچ‌گونه جذابیت ظاهری برای شما نداشته باشد.

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :10
بازدید دیروز :358
این هفته :2505
این ماه :8520